Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

"Оскар-2018": повний список номінантів


Опубликованно 24.01.2018 22:10

У Лос-Анджелесі оголосили номінантів премії "Оскар". "Форма води" Гільєрмо дель Торо, "Дюнкерк" Крістофера Нолана, "Темні часи" Джо Райта, "Клич мене своїм іменем Лука Гуаданьіно — в числі фаворитів.

Сьогодні, 23 січня, Американська академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила номінантів на премію "Оскар". Церемонія оголошення відбулася в кінотеатрі Samuel Goldwyn Theatre, а честь оголосити імена номінантів випала американської комедійної актриси Тіффані Хэддиш і британському акторові і режисерові Енді Серкіс.

Серед щасливчиків, які тепер поборються за заповітні статуетки, є й вітчизняна картина: в категорії "Кращий фільм іноземною мовою" заявлений фільм "Нелюбов" Андрія Звягінцева, який вже виграв безліч нагород.

"Оскар" у цьому році буде ювілейним: церемонія вручення нагород пройде вже в 90-й раз! Урочистий захід відбудеться 4 березня і, за традицією, відбудеться в кінотеатрі "Долбі", де зберуться провідні голлівудські зірки.

"Оскар-2018": повний список номінантів

Кращий фільм

"Клич мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name) "Темні часи" (Darkest Hour)"Дюнкерк" (Dunkirk)"Проти" (Get Out)"Леді Берд" (Lady Bird)"Примарна нитка" (Phantom Thread) "Секретне досьє" (The Post)"Форма води" (The Shape of Water)"Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

"Клич мене своїм іменем"

Краща чоловіча роль

Тімоті Шаламе, "Клич мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name) Деніел Дей-Льюїс, "Примарна нитка" (Phantom Thread)Деніел Калуя, "Проти" (Get Out)Гарі Олдман, "Темні часи" (Darkest Hour) Дензел Вашингтон, "Роман Израэл, Esq." (Roman J. Israel, Esq.)

Гарі Олдман в ролі Вінстона Черчілля у фільмі "Темні часи"

Краща жіноча роль

Саллі Хокінс, "Форма води" (The Shape of Water) Френсіс МакДорманд, "Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)Марго Роббі, "Тоня проти всіх" (I, Tonya)Сірша Ронан, "Леді Берд" (Lady Bird)Меріл Стріп, "Секретне досьє" (The Post)

Марго Роббі, "Тоня проти всіх"

Краща чоловіча роль другого плану

Віллем Дефо, "Проект "Флорида" (The Florida Project)Вуді Харрельсон, "Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)Річард Дженкінс, "Форма води" (The Shape of Water)Крістофер Пламмер, "Всі гроші світу" (All the Money in the World)Сем Рокуелл, "Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Вуді Харрельсон і Френсіс МакДорманд, "Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі"Краща жіноча роль другого плану

Мері Джей Блайдж, "Ферма "Мадбаунд" (Mudbound)Еллісон Дженні, "Тоня проти всіх" (I, Tonya)Лорі Меткаф, "Леді Берд" (Lady Bird)Леслі Менвілл, "Примарна нитка" (Phantom Thread)Октавія Спенсер, "Форма води" (The Shape of Water)

Саллі Хокінс і Октавія Спенсер, "Форма води"

Кращий режисер

Крістофер Нолан, "Дюнкерк" (Dunkirk)Джордан Пив, "Проти" (Get Out)Грета Гервіг, "Леді Берд" (Lady Bird)Пол Томас Андерсон, "Примарна нитка" (Phantom Thread)Гільєрмо дель Торо, "Форма води" (The Shape of Water)

"Дюнкерк"

Кращий оригінальний сценарій

"Любов — хвороба" (The Big Sick)"Проти" (Get Out)"Леді Берд" (Lady Bird)"Форма води" (The Shape of Water)"Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Кращий адаптований сценарій

"Клич мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name) "Горе-творець" (The Disaster Artist) "Логан" (Logan)"Велика гра" (molly's Game)"Ферма "Мадбаунд" (Mudbound)

"Горе-творець"

Кращий фільм на іноземній мові

"Фантастична жінка", Чилі (A Fantastic Woman) "Образа", Ліван (The Insult) "Нелюбов", Росія "Про тілі і душі", Угорщина (Body and Soul) "Квадрат", Швеція (The Square)

"Нелюбов"

Краща робота оператора

"Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner 2049) "Темні часи" (Darkest Hour)"Дюнкерк" (Dunkirk)"Ферма "Мадбаунд" (Mudbound)"Форма води" (The Shape of Water)

"Той, що біжить по лезу 2049"

Найкращий монтаж

"Малюк на драйві" (Baby Driver)"Дюнкерк" (Dunkirk) "Тоня проти всіх" (I, Tonya) "Форма води" (The Shape of Water)"Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

"Малюк на драйві"

Кращий монтаж звуку

"Малюк на драйві" (Baby Driver)"Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner 2049)"Дюнкерк" (Dunkirk)"Форма води" (The Shape of Water)"Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi)

"Форма води"

Краще зведення звуку

"Малюк на драйві" (Baby Driver)"Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner 2049)"Дюнкерк" (Dunkirk)"Форма води" (The Shape of Water)"Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi)

Кращий дизайн костюмів

"Красуня і чудовисько" (Beauty and the Beast)"Темні часи" (Darkest Hour)"Примарна нитка" (Phantom Thread)"Форма води" (The Shape of Water)"Вікторія і Абдул" (Victoria & Abdul)

Краща пісня

Mighty river, "Ферма "Мадбаунд" (Mudbound)Mystery of love, "Клич мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name) Remember me, "Таємниця Коко" (Coco)Stand up for something, "Маршалл" (Marshall) This is me, "Найбільший шоумен" (The Greatest Showman)

Кращий саундтрек

"Дюнкерк" (Dunkirk)"Примарна нитка" (Phantom Thread)"Форма води" (The Shape of Water)"Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi)"Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Краща робота художника-постановника

"Красуня і чудовисько" (Beauty and the Beast)"Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner 2049)"Темні часи" (Darkest Hour)"Дюнкерк" (Dunkirk) "Форма води" (The Shape of Water)

"Красуня і чудовисько"

Кращі візуальні ефекти

"Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner 2049) "Вартові Галактики. Частина 2" (Guardians of the Galaxy Vol. 2) "Конг: Острів черепа" (Kong: Skull Island)"Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi) "Планета мавп: Війна" (War for the Planet of the Apes)

"Вартові Галактики. Частина 2"

Кращий грим і зачіски

"Темні часи" (Darkest Hour)"Вікторія і Абдул" (Victoria & Abdul) "Диво" (Wonder)

Кращий анімаційний фільм

"Бос-молокосос" (The Boss Baby)"Мисливиця" (The Breadwinner)"Таємниця Коко" (Coco)"Фердинанд" (Ferdinand)"Ван Гог. З любов'ю, Вінсент" (Loving Vincent)

"Таємниця Коко"

Кращий короткометражний анімаційний фільм

"Дорогий баскетбол" (Dear Basketball) "Вечірка в саду" (Garden Party) "Лу" (Lou)"Порожнє місце" (Negative Space) "Хуліганські казки" (Revolting Rhymes)

Кращий документальний фільм

Abacus: Small Enough to Jail"Особи, села" (Visages, villages)"Ікар" (Icarus)"Останні люди Алеппо" (Last Men in Aleppo)"Стронг-Айленд" (Strong Island)

Кращий короткометражний документальний фільм

"Едіт+Едді" (Edith and Eddie)"Рай — це пробка на 405-му шосе" (Heaven Is a Traffic Jam on the 405)"Героїн(я)" (Heroin(e))"Мистецтво ножа" (Knife Skills)"Зупинка" (Stop Traffic)

Кращий короткометражний фільм

"Початкова школа Де-Калб" (DeKalb Elementary)"11 годин" (The Eleven o'clock)"Мій племінник Еммет" (My Nephew Emmett)"Німе дитя" (The Silent Child)"Watu Wote: Всі ми" (Watu Wote: All of Us)



Категория: Новости