Спорт

'Вирішальний момент' верстати для бика Червона

У першій гонці Європейського сезону, бачить гонку Аксененко з усіма 10 командами, щоб принести їх найбільших оновлень в сезоні після відкриття чотири вільні заїзди.

Ред Булл RB14 показав обнадійливі показники в дебюті Гран — при певних умовах з'являється, мабуть, найшвидший автомобіль на сітці — але дві подвійні сходи в Бахрейні та Азербайджаном... ( подробнее )

Нові правила ставить кар'єру Семеня на лінії

З 1 листопада iaaf буде обмежувати запис для всіх міжнародних подій від 400 метрів через милю, щоб жінки з рівнем тестостерону нижче заданого рівня.

Жінки з підвищеним рівнем тестостерону повинен знижувати свій рівень для шести місяців (наприклад, при використанні гормональних контрацептивів)" перш ніж почати працювати, і стверджують, що... ( подробнее )

Неймовірне перетворення зірки тіла

Циганський король повернеться на ринг 9 червня в Манчестері після майже трьох років вибув з ладу, повідомляє сонце.

Він не воював, оскільки він бити Володимир Кличко в 2015 році, щоб стати чемпіоном надважкої ваги.

Ф'юрі був спаринг-людина Brit важкоатлета Девіда Аллена і отримав синець від надійних сеансів.

Але він... ( подробнее )

Австралійський Олімпієць менти величезні заборона Асада

Асада оголосив, що Ріо Олімпієць повинен відбувати підвіски до 3 березня. "Тернер, накопичений двома пропущеними тестами, і одна неподання в період з листопада 2016 року по серпень 2017 року," анти-допінг тіла йдеться в повідомленні. Конкурентів, які зареєстровані в системі місцезнаходження повинні забезпечити їх місцем для тестування в одній service... ( подробнее )

Колючий Червоний Ріккардо бика упущення

І команда також попередив пару, що вони будуть втручатися, якщо все зробити "від руки" знову.

Ферстаппен і Ріккардо вів боротьбу за позицію протягом більшої частини останніх подій у Баку і брали участь в гонці-закінчуючи важкої аварії на колі 40, у обох водіїв змушений потім вибачатися.

Але бос команди Крістіан Хорнер сказав,... ( подробнее )

Мішок Евертон Еллардайс менеджер

У 63-річний чоловік потрапив під вогонь з боку вболівальників по всьому маршруту один стиль гри і колишній гравець збірної Англії та Манчестер Юнайтед зірка Уейн Руні, за чутками, хоче рухатися, якщо Еллардайс залишився.

подробнее )

'Я помилився': великий страх перетворюється в грізна сила Орлиних

Але Сімпсон з радістю визнаю свою первісну думав помилився, сказавши, що мкг-таких же розмірів, як на новому стадіоні дали орли краще шанс зіграти свій бренд.

Орли були в шоці більшість ВСЛ розумники в цьому сезоні, щоб сидіти на вершині сходів після 10-го раунду, вигравши всі свої домашні матчі.

Пряму трансляцію кожного матчу... ( подробнее )

Мустанги мета Батерст скоко в 2018 році

Як Суперкари вітає американська легенда до таблиці В8 наступне рішення Форда повернутися в спорт, Історія передбачила, прототип історії-роблячи машину може бути завершена вчасно для демонстрації Батерст.

"Це можливо', - говорить Історія.

“І те, що б робити, якби машина була готова. У нас будуть одні з кращих інженерів в світі,... ( подробнее )

РОСЛЕСХОЗ визнає вар Гранд-фінал помилка

Незважаючи на зберігається заклопотаність погасити на стороні не помічений відео-арбітром у підготовці до Коста Barbarouses по дев'ятій хвилині гол у Лізі бос Грег о'рурк показав, що бачення корми поставляються вар розбився 30 секунд до гола.

Це означало, що сторони на подання, яке показали три перемоги гравці стоять на стороні як Лерой... ( подробнее )

Магуайр набір, щоб отримати кивок у якості тренера НЗ

Магуайр буде оголошено в якості нового тренера КІВІ на прес-конференції в Окленді в четвер, за даними NRL.com.

Пряму трансляцію кожної гри у кожному раунді НРЛ 2018 прем'єрства Телстра на спортивних змаганнях лисиці. Отримайте безкоштовний 2-х тижневий Фокстел зараз пробний період і почати дивитися протягом декількох хвилин. ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ... ( подробнее )