Спорт

Неймовірна зустріч надихає команду молотки до перемоги

Команда Мануеля Пеллегріні вже закінчили свою похмуру серію з чотирьох поразок з переконливою 3-1 перемогу на "Гудісон Парк".

На 31-річний Ноубл заявив, що це пов'язано з післяматчевій дізнання після поразки від вовків два тижні тому, на чолі з самим Марко Арнаутович.

Півзахисник сказав: “Ми відкрито говорили після гри вовки один... ( подробнее )

Справу зроблено:-ліги Зірка печаток "дивовижний" Європейський перемикач

Її -Ліги ЗМІ Дивитися!

ПІДТВЕРДЖЕНО: GARUCCIO РУХАЄТЬСЯ ДО СЕРЦЯ

Серця завершили операцію, щоб принести в Аделаїда Юнайтед захисник Бен Garuccio в предконтрактной рухатися.

Цей 22-річний лівий захисник приєднається-великий ставок на трьох-річний контракт цього літа. Garuccio представляв Австралію на молодіжному рівні,... ( подробнее )

Ріккардо на ногу в Гран Прі Сінгапуру практика

У жилистой формула одна ланцюг добре підходить для "Ред Булл", тому що це зводить нанівець перевагу в силу більш швидкі автомобілі, як Ferrari і Mercedes.

МОЖЛИВОСТІ: РІККАРДО Є ШАНС ОЧОЛИТИ "РЕНО", "ШЕФСТВО"

Ріккардо був на 0,2 секунди випередив свого товариша по команді Макс Ферстаппен: "Ред Булл", а Себастьян Феттель став третім,... ( подробнее )

NRL зірка завдає удару після жорстокої серветки

Попереду їх НРЛ півфіналі в п'ятницю, Гален стверджував, виступи Мелоні в минулому році скоротилася з їх дівочої кампанії прем'єрський пост в 2016 році. І в той час як Мелоні зізнався, відволікаючись в минулому сезоні, це ніяк не вплинуло на його футбол.

“Там, мабуть, були деякі неузгодженості, деякі речі, які пішли далі. Але кого це хвилює?... ( подробнее )

Youngstar їде ударів виточувати Оукс виграти

У гонці, що рубається і змінилося, Халффмэн Макевой зберігав спокій на ослаблення будь-який, хто він приділяв велику кредит для подолання негараздів у перспективі.

ТРЕК, ДРАМА: ДОЩ, ВАЖКИЙ ВАНТАЖ НЕ ПІДДАВАЙТЕ КРИХКІСТЬ

КІНГСТОН-СМІТ ЧАШКИ: АКЦІЇ НАСУВАЄТЬСЯ ЇЗДИТИ

ДЕБЮТАНТ: КАВ КОЛЬТ ПОКАЗАНІ ДЕЯКІ РИСИ МАМИ

ДИВОВИЖНІ... ( подробнее )

$325 млн. Йорданія інтернет допомагає КЛ гіганти платять за Mbappe, Неймар

ПСЖ представив свого нового будинку і на виїзді сорочки ліги, яка буде носити бренд Йорданія "Логос всіляко перешкоджати", на церемонії в Парижі в четвер після оголошення трьох-річний контракт Чемпіонів.

За даними джерела, Катар, належить клубі сподіваються залучити близько 200 млн євро ($325 млн) у загальному обсязі виручки в рік завдяки... ( подробнее )

Історичний момент для Південної Африки з регбі

Kolisi вже став першим темношкірим гравцем, тимчасово капітан Південної Африки в тесті в минулому році, коли Ебен Etzebeth був поранений під час гри. Ще один чорний гравець, Chiliboy Ralepelle, був капітаном збірної ПАР проти миру XV в ігри 2006 року, які не мають статус тестових.

Kolisi стає першим чорношкірим футболістом, щоб бути офіційно... ( подробнее )

Доповідь: Ferrari в незаконній шторм F1

Суперником команди вважають італійський наряд може мати незаконне підвищення системи живлення на своїх автомобілях, Сонце доповідей.

І зрозуміло, керівний орган цього виду спорту, ФІА, замовив Феррарі, щоб відповідати додаткове комп'ютерне обладнання на Гран-Прі Монако, щоб запобігти будь-яке незаконне використання системи рекуперації енергії... ( подробнее )

Цвіте сади Кью в Сен-Леже

Перемога Королівських ботанічних садів Кью в суботу на ніч дала чемпіона тренер Ейдан о'брайен його шоста перемога в найстарішому світової класики.

Зробивши вражаючий повернення в минулому місяці в Йорку після вимушеної річної відсутності, Лах ти " дар " був раніше на цьому тижні дали зелене світло, щоб взяти на себе її колеги-чоловіки,... ( подробнее )

Повертатися мені чи ні: суворий ультиматум Моурінью гравців

Сполучених менеджер наростає розчарування у зв'язку з суперечливими виступами своєї команди, як кампанія підходила до кінця.

Це зумовило полум'яну промову на осічки зірки, перед першої команди співробітників, кажучи їм, що той, хто хотів покинути клуб міг піти.

Переговорах... ( подробнее )