Шоу-бизнес

Дивний прийом Кайлі Дженнер

Зірка реаліті-шоу перетворилася для губ комплект магнат відправляється Twitter в хвилюванні, коли вона зізналася, що після 21 років на цій землі, тільки що намагався з'їсти пластівці з молоком.

“Минулої ночі у мене були пластівці з молоком вперше. Змінюється життя," вона у Твіттері.

Пост швидко привернув увагу збитих з пантелику... ( подробнее )

SATC зірка команди Кеттролл'

Актор, який грав Кім Кетролл симпотяжка сусіди Данте в 2008 Секс у великому місті кіно, марив актрисою, яка публічно ворогував з Co-зірка Сара Джессіка Паркер останні кілька місяців, за даними Нью-Йорк Пост.

Жиль... ( подробнее )

'Час правління білого чоловіка середніх років Рік: новий будиночок трейлер

І хлопчик робить це кільце справді. Клер (Робін Райт) не буде залишатися в тіні, залишені Френк Андервуд (Кевін Спейсі) відсутність у шостому і заключному сезоні драми натисніть на Netflix.

Спейсі був звільнений з будиночок в минулому році після того, як звинуватили в сексуальному домаганні в 1980-е роки, з ранньої превью показово, що Френк... ( подробнее )

Софі Монк приймає на дивовижний і емоційний нову суспільну роль

Тепер уродженець Квінсленда приймає на емоційному і дуже публічних новій ролі в якості посла Фонду Даніель Morcombe.

Чернець, 38, було оголошено сьогодні, як і особа організації, яка була створена Денис і Брюс Morcombe після зникнення їхнього сина Даніеля в грудні 2003 року.

Говорячи про позиції, чернець сказав, що вона пишається... ( подробнее )

Барабанщик Бейонсе звинувачує її у 'чаклунстві'

За даними Сонце, Кімберлі Томпсон, який працював на співака протягом семи років, зробив дивні претензії, як вона зажадала заборони, згідно з судовими документами, отриманими сайті вибух.

Аккаунт Instagram... ( подробнее )

Батьківство Вуді Аллена сенсація

"На мій погляд, він мій дитина," Аллен, 82, вказаний в профілі дружини, тільки-Йі Превен, що нью-йоркський журнал опублікував в неділю на своєму Стерв'ятник сайт.

“Я думаю, що він є, але я б не поставив на це своє життя. Я сплатив аліменти за ним все дитинство, і я не думаю, що це дуже справедливо, якщо він не мій," чотириразовий лауреат... ( подробнее )

'Ви не можете подарувати квіти з моєю дружиною!'

Відхиляючись від їх графік, герцога і герцогині Суссекс зупинився, щоб вітати цим вранці невеликий натовп за межами зоопарку Таронга.

Серед натовпу була нова 969 новин Метт де Гроот, якого господарі сніданок Фитци і Wippa було доручено дарувати букет 500 $з квітів для батьків-к-бути.

подробнее )

Ліндсі Лохан кулаком в обличчя, після спроби "допомогти" сирійським сім'ям у Москві

У Паскудне дівча актор, 32 роки, пізно вночі потокового відео на Instagram в Москві, коли вона стикається сім'я з п'яти, кому вона вірила, були біженцями з Сирії.

Але після матері з'явилися відмовитися від запропонованої зірки номер в готелі на ніч, але потім з'явилися звинувачувати жінку "торгівля", а їй кажу "Не е*** зі мною".

Сонце... ( подробнее )

Легендарна теле-і радіоведуча Рон Кейсі помер у 89

Спортивний журналіст і відгуків радіоведучий помер в Королівській лікарні північного узбережжя в Сіднеї, хоча його причина смерті не була оголошена.

Кейсі був яскравою фігурою на медіа-просторі протягом усієї своєї 50-річної кар'єри.

Він отримав свій початок в радіо станції в Сіднеї 2KY в 1948 році, і пізніше став відомим в перші... ( подробнее )

Меган показує свою спортивну сторону

Герцог і герцогиня Сассекс взяв участь у церемонії нагородження тренер ядро, програма, яка допомагає безробітним і маргінальних молодих людей, щоб стати спортивними тренерами.

Фінансується Королівським Фондом молодої особи, він побудований на спадщину Олімпіади 2012 року в Лондоні, і підтримується такими марафоні Пола Редкліфф суперзірка,... ( подробнее )