Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Мода

banner12

Mulletfest коронки Шейн 'крок' Ханрахан гриву людини з талією-довжина зусилля

Пишаюся кефаль зіткнень з усієї Австралії зібралися на місцевому пабі в Хантер-Веллі нового Південного Уельсу, щоб коронувати чемпіона сумнозвісної зачіски.

Сотні людей здійснили поїздку в готелі Куррі Куррі в Челмсфорді у суботу на перше Mulletfest – святкування 1980-х років зачіску.

Переможець був коронований в п'яти номінаціях... ( подробнее )

Шоу Prada в Мілані захоплює сліпуче і складні

Якщо тест для першокласного інтелекту є здатність діяти, утримуючи дві протилежні ідеї в розумі, це має сенс, що талановитий дизайнер моди, Міучча Прада, настільки зачарований "подвійності" про життя жінок.

На показі в четвер увечері в Мілані, Прада спицями для жінок "постійний діалог і боротьба між якими треба бути, щоб бути сильним і... ( подробнее )

Що я носила на цьому тижні: бузковий | Джесс Картнер-Морлі

Контекст-це все, Маргарет Етвуд написала. Я не можу не погодитися. Я маю на увазі, я б навіть не прийняти рішення про те, які сережки надіти, не дивлячись у дзеркало. Можливо, це не зовсім вона, але все ж.

Коли ви носите кольору, контекст може змінити все. Якщо ви носите біле плаття на чуже весілля, або золоте плаття, коли всі інші на щільні... ( подробнее )

Мілан осінь/зима колекція Версаче тримає його в клані

Останній показ Версаче у вересні вшанував його покійний засновник, Джанні, присвячене 20-річчю його смерті, вивівши з його найбільш відомих частин архіву і возз'єднання супермоделей, яка стала синонімом його бренд в захоплюючий фінал.

подробнее )

Показати Макс Мара в Мілані ставить сильне центральне жіночність

Одним з найбільш значущих останніх тенденціях макро мода-це зростання вовни влади. Це дуже специфічний предмет верхнього одягу – великий, дорогий на вигляд, часто з великими лацканами, обвислі плечі і щиколотки поділ – стала ключовим компонентом гардеробу для жінок, таких як Кім Кардашян, Меланія Трамп і Меган Маркл, хто часто фотографують на природі.... ( подробнее )

Гуччі цурається гламуру і секс для філософії і відрубані голови

Як відображення мінливих устремлінь моди, чудовий капітальний ремонт італійських мега-бренд Gucci-це досить наочного прикладу.

Всього чотири роки тому, Гуччі торгував на розкіш, сексу, гламуру і шику. Тепер, насолоджуючись захоплюючим комерційного успіху в рамках філософії настільки різні, і настільки гучні, що після шоу креативний директор... ( подробнее )

Джордан Данн приєднується до моди расової різноманітності дискусії

Британська модель Джордан Данн і додав свій голос до кампанії, очолюваної чорний моделей для більшої різноманітності в індустрії моди. Виступаючи в ексклюзивному інтерв'ю в моді, нові піврічні модного журналу від опікуна і спостерігача, Данн говорить: "люди, які контролюють галузь ... кажуть, якщо в тебе чорне обличчя на обкладинці журналу вона не... ( подробнее )

Геї перемагають зимові Олімпійські ігри в цьому році – і робить його радість, щоб спостерігати

Ви згадали Лондонського Тижня моди минулого тижня, але були повністю проігноровані велика культурна подія відбувається прямо зараз. Що ми дізналися з зимової Олімпіади?

Джеймс, по електронній пошті

Ах, Зимова Олімпіада! Цей гігантський гімн давніх видів спорту ви навіть не підозрювали, таких як універсально популярним заняттям... ( подробнее )

Синтія Пейн, Королева та на сайті: хто є хто в лондонському Тижні моди

Хто важливіший на цьому тижні моди? Новий редактор британського Vogue, правлячого монарха і взуття барона, щоб назвати декілька. Тут представлені особистостей для СС18. Едвард Enninful

Забудьте знаменитостей, найпопулярнішим місцем в першому ряду на Тижні моди в Лондоні був на сидінні поруч з Едвардом Enninful. Редактор британського Vogue... ( подробнее )

Так багато цілей. Стільки талантів': панк дизайнер Джуді провину помирає у віці 58 років

Більшість людей знають, Джуді винен, хто помер в понеділок у віці 58 років, за його безприкладні роботи стайлінг і арт-директорів, його найближчий друг і творчий союзник, Нене Черрі.

Тоді, у 1989 році Нене був у Британії яскравих, свіжих відповіддю на стук-офф, Бі-бой культури 80-х, канал-Стріт Нью-Йорку. З провину вона з'явилася повністю... ( подробнее )

banner13