Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Мода

banner12

Підходить для бою: політика протесту червоний килим мода

Зріз через будь церемонії нагородження і ви знайдете якийсь політичний підтекст до того, що люди носять на червоній килимовій доріжці. Прийняти запропонований крок номінантів і виступаючих в Golden наступному місяці Глобуси носити чорний колір, який, за словами джерел, стане однією з найбільших акцій протесту червоній килимовій доріжці на сьогоднішній... ( подробнее )

Американського бренду моди Майкл Корс припинити використовувати хутро тварин

Американський дім моди Майкл Корс оголосив, що більше не будуть використовувати хутро в своїх колекціях. Виробництво сучасних конструкцій з використанням хутра, наприклад, койота і кролика, буде припинено до кінця 2018 року, бренд підтвердив.

Ця нова модель також буде застосовуватися до розкішного взуття бренд Джиммі Чу, який був придбаний... ( подробнее )

Що я носила на цьому тижні: прямокутна шик | Прія Элан

Підкреслюючи перехід у доросле життя-це прагнення до Типп-екс з того, що було до, і що поширюється на дрес-код. Якщо ріс і "вступу в щурячі перегони" може бути методами semaphored під діловий костюм, то це необхідний обряд посвяти, щоб спробувати зруйнувати це. Коли я була підлітком, у мене було дві спроби робив анти-костюм. Перший вплинув мій улюблений... ( подробнее )

Зростання російського чобота - архіві мода, 15 грудня 1925 року

Прогулянки по снігу

Це не важко зрозуміти, як російський чобіт був пристосований, бо вони, очевидно, належний захист для людей, звиклих ходити по глибокому снігу. Ширина нога була без сумніву побудована таким чином, що чоботи можуть бути легко прослизнули товщі, ніж панчохи зношені до нашої країни, і в результаті можливості вільного провисання... ( подробнее )

Джонатан Сондерс відмовиться від ролі Діани фон Фюрстенберг

Джонатан Сондерс, головний креативний директор американського будинку моди Діани фон Фюрстенберг, сказав, що він іде у відставку з негайним вступом в силу.

Оголошення в п'ятницю буде сюрприз індустрії моди, враховуючи, що Сандерс переїхав до Нью-Йорк з Лондона 19 місяців тому взятися за роль, працюючи в тісному контакті з засновника бренду... ( подробнее )

Тоні Масколей некролог

Тоні Масколей не був в перукарнях для моди, слави і мистецтва. Він висловив свою творчість не в екстремальних вирізати або забарвлення, але і в нові бізнес-структури через його сімейна фірма, Тоні і Гай. Від юності, Масколей, який помер у віці 75 років, був свій бухгалтер, бізнес-консультант і директор з реклами, з іммігранта готовність працювати... ( подробнее )

Лондон для розміщення власного куратор виставка Аззедина Алайи наступної весни

Ретроспектива Аззедина Алайи в Музеї дизайну в Лондоні наступної весни. Король примазатися: кращі Аззедін Алайя виглядає – в картинках Детальніше

Аззедін Алайя: модельєр буде працювати протягом п'яти місяців з 10 травня і включає в себе більше 60 одиниць кутюр від 35-річного Туніського модельєра робота.

Алайя, який... ( подробнее )

Люди, які платять, щоб увірватися у ваші дизайнерські джинси

Девід і Клер Hieatt, створений завдяки джинсам компанія Hiut два з половиною роки тому, як місія, щоб отримати сотні людей повернутися на свої робочі місця.

Кардиган, красивого ринкового містечка в західному Уельсі, був колись будинок Dewhirst, найбільший джинси фабрики у Великобританії. Dewhirst зайнято 400 місцевих жителів. Їм було вироблено... ( подробнее )

Що одягнути в офіс Різдвяної вечірки – ака скрутне становище моди року

Це мій офіс Різдвяної вечірки на наступному тижні. Що я повинен носити?Все, everywhereGlad ви запитали, все! Люди схильні думати, що це не те, що вони багато чого треба обміркувати. Просто це сукню з Франції два роки тому і деякі блиск для губ, правильно? Що буду робити!

У самому справі, одягаючись для офісу Різдвяній вечірці-це, напевно,... ( подробнее )

Афро гребінь: не просто аксесуар, але і культурним символом

Афро гребінь вже давно асоціюється з 1970-х років, аксесуар в зачіску, яка представляла лічильник культури і громадянських прав під час важливої епохи для обох. У ці дні він робить регулярні появи на масовому телебаченні в Америці – коріння барабанщик Questlove любить носити при виконанні в складі групи будинку на пізня ніч з Джиммі Феллон.

Сорок... ( подробнее )

banner13