Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Мода

banner12

Стелла Маккартні: 'тільки 1% з переробленої одягу. Що ми робимо?'

Стелла Маккартні-дизайнер, підприємець і активіст-еколог, але з трьох, - каже вона, мода буде завжди на першому місці. “Це потрібно, ви бачите. Тому що єдиний спосіб для мене, щоб почати розмову я хочу почати це робити продукт, який ви хочете купити і що ви збираєтеся витратити свої з працею зароблені гроші. Якщо продукт погань, то ніякої розмова... ( подробнее )

Куртка Майкла Коена: гідний уживаних автомобілів shonky продавець

Що відбувається з курткою Майкла Коена?Бонні, Австралія, по електронній пошті

Привіт, Австралія! Дуже приємно отримати голос від вниз під, особливо як мій ганьба незнання цього прекрасного континенту означає, що практично тільки киває в Австралію в цій колонці в минулому десятилітті були обмежені мої часті поклоніння посилання мріяти Вибивала.... ( подробнее )

Не дражни 'селфи Вікторії Бекхем' перездача – ми все це робимо

Це погано, настоювати хтось перездати свою фотографію, коли ви бачили результати на вашому телефоні і ви жахливо виглядаєте?

Шарлотта, по електронній пошті

Я думав про це багато останнім часом, Шарлотта, за двома цілком конкретних причин. Перший був чудовий шматок Джо Стоуна в "Гардіан" журнал вихідні в суботу про Спайс герлз... ( подробнее )

- Я буквально тільки що залишили в спокої': Вікторія Бекхем про те, чому бігова доріжка-це її щасливе місце

Як фон Трапп reimagined для епохи athleisure, квартет Бекхеми позує в холі з білими стінами в стилі арт-деко будинок в Західному Голлівуді, всі одягнені товарів Рібок. Уявіть собі набір російських матрьошок в спортивному одязі і, ви відчуваєте ефект як Бекхеми різних розмірів – Крус, 13, Ромео, 15, і Бруклін, 19, в толстовках, разом з Вікторією,... ( подробнее )

Австралійських модних брендів з рейтингом C з етики

Модні бренди Роджер Девід Беттс, ох-ох, а Valleygirl були знайдені, бажаючи у звіті, що заходи, зусилля, спрямовані на викорінення експлуатації трудящих у країнах, що розвиваються.

У 2018 році Етичної моди доповіді, опублікованій в середу, фракціонованого 114 швейні підприємства, виявлення австралійських брендів досягли середній рейтинг... ( подробнее )

Уроки Beychella: як одягатися цього літа, як Бейонсе

Нове слово придумали в суботу ввечері: Beychella, законний валізу для Бейонсе виступає на фестивалі "coachella" і фестиваль – дійсно в світі, де вона королева, а всі інші повинні просто визнати поразку. Це було вірно з точки зору моди, як це було у виставі. Бейонсе повний пакет зірками в кінці кінців. Вся одежа була розроблена у співпраці з креативним... ( подробнее )

Мої агенти сказали мені, щоб перестати їсти' – реальність образу тіла в моделюванні

Дві моделі говорять про тисках, з якими вони стикаються, щоб залишатися худими, проливаючи світло на продовження тіла проблем, з якими стикається індустрія моди. Ерін Хізертон, колишній секретний модель Вікторія, показав, що вона була під тиском, щоб схуднути модним будинком. Незважаючи на тренування два рази в день вона не змогла досягти ваги, зазначеного... ( подробнее )

Брехня фотографії розповісти: екс-модель на правду за її прекрасні фотографії

Автор у 18 років. Фото: Кріс Вейр/Накрали

Це для нього є секс. Потужність. Полювання. Відстеження. До 18 років, життя показало мені достатньо знати, що вилов голоси дівчаток маленьких коробках, металевих... ( подробнее )

Як Скандинавські марки 'анти-холодний модні

Існує стереотип про скандинавських брендів, які подобаються всім доброго кліше, утримує достатню кількість води. "Там завжди була така думка, що Скандинавські орнаменти орієнтуватися на здоровий глузд, який не змішуватися з світом високої моди", говорить Девід Хеллквіст, редактором dazed Digital і Fashion-редактор шведського журналу Hemma. "Традиційно,... ( подробнее )

Модний фотограф, який був бездомним протягом шести років

Коли я закінчив Університет Чарльстона, я не припускав, що буду жити бомжем на великий період мого дорослого життя. Почнемо з того, що почалося як пристрасть до подорожей. Після того, як я закінчив, я вирішив рюкзаком по Європі. Я завжди задавався питанням, якщо я міг би стати моделлю, але поки я не попрямував у Брюссель, що я підписав контракт.... ( подробнее )

banner13