Здоровье

Дапоксетин: если долго, долго, долго...

После нескольких лет совместных исследований компании Johnson&Johnson и Priligy выпустили одну из, без сомнений, самых революционных разработок в той области медицины, которая посвящена проблемам потенции: препарат дапоксетин. Он помогает решить проблему преждевременного семяизвержения. Теперь возможность приобрести его есть и у нас в стране. Заказать... ( подробнее )

Знімки дітей, які вміють працювати на камеру (Фото)

Деякі малюки народжуються з нереально сильною харизмою і ці фото є тому доказом. Крутими малюками не стають — ними народжуються. Такі діти вже з дитинства вміють показати, хто головний в пісочниці.

подробнее )

Найніжніші знімки маленьких дітей (Фото)

Олена Литсова - дуже талановитий фотограф, який спеціалізується в основному на дитячої фотографії. Неможливо не милуватися дивлячись на цих немовлят сплять вони або сплять. Приємного перегляду!

подробнее )

Папи на стилі - профіль в Instagram, присвячений дивною моді пап (Фото)

Не секрет, що в кожній традиційній повній сім'ї є тато і мама. Але якщо мама це найчастіше класична роль, яка приблизно вписується загальні поняття, то для тат у всесвіті відкрито нескінченне поле фантазії. Тата взагалі непередбачувані, і це може виражатися абсолютно у всьому, наприклад, в їх стилі одягу. Саме на цьому вирішили загострити увагу творці... ( подробнее )

Серце радіє: зворушливі знімки батьків зі своїми дітками (Фото)

Папи бувають різними, але всіх їх об'єднує одне - любов до своїх чад. Фотограф Гиедре Гомес помітила, що всі її знайомі та друзі ставляться до батьківства по-різному. І дівчина вирішила зробити фотопроект, показавши різні підходи до виховання. Тут ви побачите, що тата можуть бути абсолютно різними, але всіх їх об'єднує одне – безмежна любов до своїх... ( подробнее )

Хлопчик, який пошив понад 800 м'яких іграшок для хворих дітей (Фото)

Школяр з Австралії Кемпбелл Ремес став відомий на весь світ завдяки неймовірно сильному почуттю жалю до тяжко хворим дітям і незвичного для 12-річного хлопчика захопленню. Коли Кемпбеллу було 9 років, він попросив у батьків купити всім малюкам з місцевого госпіталю подарунки на Різдво. Батьки пояснили синові, що це занадто дорого. Тоді хлопчик вирішив... ( подробнее )

Ця дівчинка підкорила Мережу своїми розкішними волоссям (Фото)

Знайомтеся: цю милу дівчинку звуть Мія Афлафо (Mia Aflalo) і вона змушує людей закохуватися в свої великі зелені очі, широку посмішку і просто розкішне волосся. У цієї крихітки навіть є свій особистий перукар, Саги Дахари. Він готує Мію до зйомок і робить все, щоб волосся цієї милашки виглядали як у рекламі шампуню... Хоча, за словами Саги, йому... ( подробнее )

Життя батьків: прекрасні очікування і правдива реальність (Фото)

Життєві ілюстрації про тяготи життя молодих батьків. Майк Кубу – молодий батько, вже випробував на собі всі клопоти виховання маленької дитини. Як виявилося, в теорії все було набагато простіше, так що ілюстратор вирішив створити картинки із серії "Очікування/Реальність", щоб хоч якось підготувати майбутніх батьків і повеселити тих, хто вже виховує... ( подробнее )

Батько показує своїх дочок з абсолютно різних сторін (Фото)

Забавні фото своїх дочок створює швейцарський фотограф Джон Вільгельм. Він не тільки придумує ідею, але і обробляє знімки так, щоб вийшло якомога цікавіше. Перебільшуючи, фотограф показує дівчаток з абсолютно різних сторін. Всі сюжети для сімейних портретів неймовірно позитивні і унікальні. Посмішка до вух! Живе родина у Швейцарії. «Перед тим як... ( подробнее )

Всередині скарбу дитини, який виявили через 60 років (Фото)

Дитяча душа завжди вимагала пригод — як сто років тому, так і зараз. Безумовно, у кожного покоління свої уявлення про цікавому і захоплюючому. Проте незмінно всі діти люблять таємниці і скарби. Блогеру Даші Буличовій пощастило вже в дорослому віці знайти скарб свого батька, який він зібрав ще в 40-е роки минулого сторіччя. Дівчина задокументувала... ( подробнее )