Здоровье

Чи треба Україні сідати на дієту?

За даними інституту Health Metrics and Evaluation кожен другий українець у віці від 35 років має зайву вагу. У віці більше 40 років зайву вагу і ожиріння мають вже 60% людей.

Нездорове харчування породжує так звані неінфекційні захворювання, такі як: серцево-судинні захворювання онкологічні захворювання діабет хронічні респіраторні хвороби... ( подробнее )

Дела сердечные: как уберечься от сердечно-сосудистых заболеваний

Гипертония, инфаркт, инсульт, сердечная недостаточность, ревматизм сердца… Сердечно-сосудистые заболевания – непререкаемый лидер среди причин смерти в мире: каждый год от них умирает около 17,5 млн человек. Однако ВОЗ заявляет, что около 80% преждевременных инфарктов и инсультов можно предотвратить благодаря правильному питанию, здоровому образу жизни... ( подробнее )

ЗСЖ: міфи про хвороби печінки і головні правила профілактики

Чому печінку так важлива для організму?

Здійснюється метаболізм. Саме в цьому органі здійснюється метаболізм. Печінка безпосередньо сприяє обміну жирних кислот, фосфоліпідів, холестерину та інших жирів. До того ж, печінка виконує жовчовидільну функцію, адже саме жовч необхідна для засвоєння жирів у кишечнику.

Відбувається захист.... ( подробнее )

Цифрові технології змінюють ставлення до медицини — доктор Ульріх Верт

Як в сучасних умовах розвивати одночасно медицину і бізнес?

Медицина — одна з найдорожчих сфер обслуговування. Тут треба йти в ногу з часом і прогресом, і не боятися вкладати зароблені гроші в розвиток та нові технології. Це піде на користь пацієнтам, яким стануть доступні найсучасніші розробки та методи лікування, так і бізнесу.

Як... ( подробнее )

5 міфів про заняттях фітнесом

Мені б тільки скинути пару кіло на животі

Віра в те, що, тільки хитаючи прес, можна прибрати живіт — популярне оману. Тренуючи одну групу м'язів, неможливо схуднути в певних частинах тіла — будь то талія, стегна або ноги. Щоб схуднути, потрібні комплексні тренування, які запустять в організмі процес спалювання жирів.

Якщо ходиш... ( подробнее )

Татуювання, діагностується рак на ранніх стадіях, з'явилася в Швеції

Родимку-татуювання створили швейцарські вчені повідомляє Science Translational. Татуювання стає більш темною, якщо в крові підвищується вміст кальцію (гіперкальціємія).

Деякі види раку (рак грудей, товстого кишечника, простати і легенів) характеризуються підвищенням концентрації іонів кальцію в крові, тому дослідники з Швейцарської вищої... ( подробнее )

ЗСЖ: Ризик яких захворювань збільшується після 40 і як їх уникнути

Які зміни відбуваються в організмі чоловіки після 40 років?

Основна зміна, яка відбувається в чоловічому організмі в цьому віці — зниження вироблення "чоловічого" гормону — тес тостерона.Зовні це проявляється зменшенням кількості волосся, зміною кольору обличчя. У багатьох чоловіків після 40 починає збільшуватися в обсязі живіт, фігура... ( подробнее )

Як зустріти осінь здоровим — поради лікаря

Які захворювання характерні для осені?

З гострих захворювань це, звичайно ж, гострі респіраторні інфекції, а також інфекції сечовивідних шляхів. Гострий цистит — одна з найбільш поширених проблем восени у жінок.

Що стосується хронічних, то тут список досить довгий - він стосується практично всіх органів і систем. Це загострення... ( подробнее )

Чим небезпечний загадковий "синдром менеджера" і як від нього позбутися

"Горіння" або "згоряння"

Про людей з синдромом менеджера часто говорять "згорів на роботі". Останнім часом найбільш обгрунтованою вважається нейроендокринна теорія виникнення синдрому "вигоряння".

В основі цієї теорії лежить припущення про порушення надниркової регулювання. Відповідно до іншої теорії, цей стан виникає в результаті... ( подробнее )

У Моз розповіли, на яких пляжах не можна купатися

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, де не рекомендується купатися. Список був оприлюднений на сторінці відомства в Facebook.

У списку фігурує 13 пляжів у Києві, включаючи "Центального", "Дитячий", "Золотий" і "Молодіжний" на Гідропарку, пляжі в Пущі-Водиці, а також на озерах Веселка, Тельбін і Вербну.

У Київській області... ( подробнее )