Здоровье

Фотографії мам з дітьми з різних куточків нашого дивовижного світу (Фото)

Відношення між мамою і дитиною володіють особливою магією і фотограф Паскаль Маннаертс розкриває її, фотографуючи дітей і їх мам зі всього світу. Паскаль Маннаертс (Pascal Mannaerts) — фотограф-фрілансер з Брюсселя, який більше десяти років подорожує по світу зі своєю камерою. Для одного з своїх проектів фотограф зняв мам і їх дітей з різних країн... ( подробнее )

Життєві ілюстрації про всі принади життя молодих батьків (Фото)

Життєві комікси про те, як це бути молодим батьком. Як кажуть, бути батьком – це робота без вихідних і свят. От як раз всі "принади" такої роботи і показує французька художниця Наталі Джомард Причому дівчата починають стикатися з труднощами ще на етапі вагітності, а потім і зовсім 24/7 проводять разом зі своєю дитиною. Але і татам не солодко! Адже... ( подробнее )

Сім'я одягається абсолютно однаково і робить круті знімки для Instagram (Фото)

Happygreylucky - instagram-аккаунт, від якого важко відірватися. Тут мама двох дітей і її чоловік діляться своїми оригінальними фотографіями. Суть в тому, що сімейка одягається для фото абсолютно однаково, однаково позує. Ці четверо роблять дуже круті і стильні фото. Сім'я з Торонто стане ваше коханою і стане прикладом для наслідування.

подробнее )

Молода мама малює зворушливі і веселі комікси про свою сім'ю (Фото)

Журналістка Марина Яковлєва стала мамою сім місяців тому і негайно вирішила, що вона не просто погана мати, а найгірша на світі. Чоловік її разубеждал, але вона показувала йому на заплакану доньку і запитувала: «Невже людина може так кричати, коли з ним все в порядку?». Заливаючи клавіатуру сльозами, вона написала старшій подрузі: «Скажи, коли у... ( подробнее )

Чудове дитинство, в якому ще немає ні інтернету, ні гаджетів (Фото)

Ніки Бун почала фотографувати в якості хобі, поки працювала фізіотерапевтом в Шотландії. Через якийсь час вона помітила, що її захоплення поступово стало згасати, але, коли вона повернулася додому в Нову Зеландію і в неї з'явилася сім'я, її любов до фотографії спалахнула знову. Серія фотографій присвячена чотирьом дітям фотографа, які безтурботно... ( подробнее )

Знімки батьків, які взяли участь у парних пологів (Фото)

Не кожен чоловік хоче бути присутнім на пологах, та й не кожна жінка згодна на парні пологи - ці хлопці були на самому важливому дні їх дитини. Подивіться на фотографії батьків присутніх при народженні своїх дітей, щоб зрозуміти, що ми маємо на увазі. Для батька народження дитини така ж важлива подія в житті, як і для матері. Коли малюк тільки з'являється... ( подробнее )

Етикет: основні правила поведінки виховання для дітей (Фото)

Основні правила етикету, які повинна знати кожна дитина. Прищеплювати дітям гарні манери потрібно з самого раннього дитинства. Дитина заговорив? Почніть навчати його словами «спасибі» і «будь ласка», коли він просить що-небудь. Далі, коли малюк підросте настільки, що може скласти вам компанію за столом (нехай навіть на високому стільчику), розкажіть... ( подробнее )

Цей акробат цирку Cirque du Soleil став найпопулярнішим батьком-одинаком в Instagram (Фото)

29-річної акробат Уейн Скивингтон з цирку Cirque du Soleil став найпопулярнішим батьком-одинаком "Инстаграма". Уейн багато часу проводить на виступах, тому з 4-річним сином Роуеном йому доводиться в основному бачитися лише на тренуваннях. Циркач подає прекрасний приклад синові, який, незважаючи на свій вік, намагається повторювати складні вправи... ( подробнее )

Креативні сімейні фото, які вражають своєю оригінальністю (Фото)

Кейт створює нереально круті сімейні фотографії, які розривають буденність сімейних знімків. Знайомтеся з Кейт Вейланд, творчою людиною і мамою трьох чудових дітей. Вона багато років викладала танці і завжди хотіла спробувати себе у фотографії. Особливо Кейт цікавила техніка примусової перспективи, з допомогою якої можна обдурити людське око і створити... ( подробнее )

Щасливе дитинство без інтернету і гаджетів (Фото)

Ніки Бун почала фотографувати в якості хобі, поки працювала фізіотерапевтом в Шотландії. Через якийсь час вона помітила, що її захоплення поступово стало згасати, але, коли вона повернулася додому в Нову Зеландію і в неї з'явилася сім'я, її любов до фотографії спалахнула знову. Серія фотографій присвячена чотирьом дітям фотографа, які безтурботно... ( подробнее )