Отношения

Найсприятливіший місяць для весілля

Одним з найбільш пам'ятних моментів в житті кожної пари є весілля. Добра половина коханих готується до неї заздалегідь і, що називається, промацує ґрунт по всіх напрямах, починаючи від вибору сукні, місця, торта і закінчуючи датою, а в нашому випадку - місяцем проведення торжества.

Причому вибір щодо російських реалій досить широкий. Тут... ( подробнее )

Золоте весільну сукню: поради з вибору

Весілля - це радісна подія для кожної закоханої пари. Дівчата чекають на нього із завмиранням серця, продумуючи всі деталі. Ідеальне свято надовго залишиться в пам'яті подружжя, і щоб спогади про цей день були найкращими, дівчина повинна стати зіркою цього заходу. У цьому їй допоможе золоте весільну сукню. Вибравши правильний фасон і аксесуари, наречена... ( подробнее )

П'ять слів, які зіпсували матч жінки труться з "один"

У Мельбурні жінка думала, що вона знайшла з нею ідеальна пара на сайті знайомств і обмінялися парою повідомлень за деякий час до зустрічі "в Реалі".

Вони розмовляли годинами про все, від самих повсякденних щоденних подробиці життя самих особистих і інтимних зізнань.

В чатах цілий день тривали кожен день, навіть відправляли один... ( подробнее )

Як підібрати гарний комплімент сестрі, щоб вона була щаслива?

У житті бувають різні ситуації, які потребують підтримки і розуміння з боку близьких людей, і хто, як не сестра, прийде на допомогу? Деколи люди сприймають це як належне і забувають дякувати, дарувати гарні компліменти сестрі, теплі і ніжні слова. Але є люди, які просто не вміють або не знають, як це зробити. Прочитавши до кінця нашу статтю, ви зможете... ( подробнее )

Як зустрічати чоловіка з роботи: хитрощі і поради психолога

З вигляду сильні та мужні, а всередині, наче маленькі діти. Цей опис підходить до 90% всіх чоловіків на нашій планеті. Насправді, представники чоловічої статі вважають, що те, що вони заробляють для сім'ї гроші – це величезний вчинок, за який їх необхідно обов'язково дякувати. І робити це можна кожен день, після важкого робочого дня. У даній статті... ( подробнее )

Бек Джадд розливів на життя тріпати

Говорячи про КМІС FM в 3 години дня забрати на цьому тижні, Пото Джадд сказав співведучих Юмі Стайном і Кейт "Монті" Даймонд про те, що її відносини були як у розпал кар'єри чоловіка.

"Не було ніякого сексу в день гри!" Джадд сказав.

“Деяким хлопцям потрібен секс в день гри. Це просто залежить ... я думаю, що мій чоловік не хотів... ( подробнее )

Як відбити дівчину у подруги: гуманні способи та рекомендації

До жіночу дружбу у всіх різне ставлення. Одні люди запевняють, що дівчата не вміють дружити, інші ж кажуть, що та персона, яка не вірить у щирість жіночих взаємин, ніколи не зможе перевірити її на собі. Але іноді бувають ситуації, коли подруга зв'язується з поганою компанією. Як відбити дівчину у подруги? Про це Читайте нижче. Попросіть дівчину проаналізувати... ( подробнее )

Що робити, якщо посварилася з хлопцем? Причини сварки. Як помиритися з хлопцем, якщо я винна

Сварки і конфлікти - часте явище у більшості пар. Причин може бути безліч, чому часом на порожньому місці виникають розбіжності і непорозуміння. У цій статті ми розглянемо відповіді на такі популярні питання: Що робити, якщо посварилася з хлопцем? Як зробити перший крок? Як відновити стосунки? Які існують способи, щоб загладити провину?

В... ( подробнее )

Молода дружина знаходить чоловіка на зраді — з тіткою

Кім Элкинс, 33, дозволило їй Тітка Лоррейн Esslemont, щоб зупинитися в кімнаті для гостей в будинку вона поділилася з Кенні Слокомба.

Вона розповіла про свою тітку, як один, тому що їй було всього 10 років старше її, і навіть запросив її на відносини рада, передає Сонця.

Кім... ( подробнее )

Велика помилка пар робить на своїх весільних днів

Але як будь-який, хто планує весілля знає, витрати задув близько 50 000$.

На щастя, подружжя зуміли оплатити весь захід зі своїх заощаджень і уникати класти будь-які рахунки кредитної карти або взяти споживчий кредит.

“Ми-рятівники ... я величезна економія. Я відмовився залазити в борги, щоб оплатити весілля," МС Miliszewski,... ( подробнее )