Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Отношения

banner12

Що таке груповий секс для сприйняття суспільством?

Розберемося, що таке груповий секс. Це форма поведінки, коли в сексуальному акті беруть участь більше двох людей одночасно. Свінг також можна віднести до категорії групового сексу.

За статевою ознакою це можуть бути кілька чоловіків і одна жінка і навпаки. Також це можуть бути одностатеві учасники сексуального акту: або чоловіки, або жінки.... ( подробнее )

Купер Кронк і Тара весільні фото Раштон

Низька-ключ пара зіграла весілля в ресторані Джона на пляжі кита на північних пляжів Сіднея.

Бурдак носив синій костюм з яскравою краваткою і трояндою в петлиці.

Довгий список колишніх і нинішніх... ( подробнее )

Оригінальні ідеї весільної фотографії

Жодне весілля не повинна проходити без фотографа. Красиві весільні фотографії – це пам'ять на довгі роки. Саме тому послуги весільного фотографа затребувані в усі часи, а якістю знімків приділяється все більша увага. Слід відповідально підійти до вибору фотографа на весілля. Адже це той чоловік, який буде створювати особливий настрій молодят, і саме... ( подробнее )

Будучи хлопцем димки аллі

Еллі, 30, зірка рядки зі знаменитого дорослих-фільми — Зоряні війни ХХХ: порно-пародія, де вона відіграє більш сексуально розкуті версія принцеси Леї.

Майк наполягає на тому, що він не лякає скандальний день роботи Еллі і, що найдивніше, не ревнував, що Еллі має секс з іншими чоловіками і жінками — кожен день на роботі.

подробнее )

Молодята отримують відмову за строк повідомлення

Очікувалося, що перший секс-це ж пар почнуть одружуватися з 9 січня, тому що всі пари повинні дати святкуючих попередження за один місяць про свій намір одружитися.

Але Стефані Dyball, 30 і Меган Степлтон, 32, встановити дату для весілля більше, ніж рік тому, хоча неясно, чи було це буде законно.

"Ми замкнуті в місце і дату і... ( подробнее )

Як довго має тривати секс

Нове опитування 3836 осіб показав точно, як довго люди різних віків "вчора" в ліжку — а також скільки жінок хотіли б секс продовжуватися.

І це не дуже хороші новини, коли справа доходить до очікування проти реальності.

Дослідження, проведене за Saucydates.com, показало, що середній відповідь від жінки по всьому світу "Як довго... ( подробнее )

Наречена була найдобріший чоловік у світі

Jamieka Маккарті Харфорд, 26, помер в Окленді в суботу після того, як захворіла під час її весільної церемонії. Пізніше вона померла від бактеріальної інфекції пов'язані з менінгітом.

Чоловік Jamieka сказав Newshub, що її раптова смерть була величезним шоком.

"Її смерть була величезним шоком для всіх, щоб втратити її так швидко,... ( подробнее )

Перший в Австралії гей-розлучення триває

Новий шлюб законів, які набули чинності в суботу викликало сплеск одностатевих пар стікаються до Рагсів, щоб зареєструвати свій намір одружитися.

Ті, хто одружився за кордоном мали свої спілки визнаються, тобто тисячі гомосексуальних пар прокинувся в законному шлюбі в Австралії.

Але замість того, щоб припинити їх чекати, щоб вийти... ( подробнее )

'Це був мій глибокий темний секрет і те, що досі мене соромить сьогодні

Але як мій партнер почав проявляти все більше і більше, я помітив уповільнення в мій диск. І це зниження мене точно відповідає її збільшенню.

'Я не хочу, щоб її'

Він потрапив в точку, де я не могла виконати. Більш ніж один раз. Після цього, я був менш схильний йти там, як я зрозумів, що гнути її довіру. Я не хочу підвести її та... ( подробнее )

- Сказав він, - почекай, я думаю, що це я!'

Верона Koliqi, який живе у Великобританії, але родом з Косово, переглядала старі сімейні фотографії з її нареченим, Миранд Buzaku, коли пару помітили щось дивне фото мс Koliqi та її родиною, відвідуючи пляж у Чорногорії років десять тому.

Ознайомившись з фото, де також є групи дітей, усміхнені у воді, пара помітила маленького хлопчика,... ( подробнее )

banner13