Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Отношения

banner12

Магда володіє Q & це одностатеві шлюби дебати

Мова йде як про поштовому опитуванні — який оцінить ставлення Австралії до одностатевих шлюбів — стислі терміни всього два тижні залишилося до голосування.

Мс Szubanski важив на одностатеві шлюби дебати на АВС питань у понеділок ввечері. Вона приєдналася група приймаючих Тоні Джонс, Англіканський архієпископ Сіднея Глен Девіс, Єзуїтський... ( подробнее )

Вуайеріст - це хто?

З давніх часів суспільству відомо про існування всіляких сексуальних розладів, які наявні у людей з порушеною психікою. До таких можна віднести ексгібіціонізм і вуайеризм. Ці симптоми є полярно протилежними. Якщо ексгібіціоніст прагне продемонструвати власне тіло оточуючим, то вуайеристу вкрай необхідно підглядати за кимось оголеним.

У... ( подробнее )

Пансексуалы - це хто такі?

Сучасне суспільство вже змирилися з тим фактом, що існують люди, що мають нетрадиційну орієнтацію. Такими словами, як бісексуал або гомосексуаліст, вже нікого не здивувати. Але з недавнього часу з'явився новий тип сексуальних уподобань, який відрізняється від всіх інших.Орієнтація – пансексуал

Вперше про людей, які вважаються пансексуалами,... ( подробнее )

Нове дослідження показало, що партнери ненавидять один одного під час сексу

У спробі дізнатися більше про сучасних відносинах, Forktip опитали 5000 дорослих про їх сексуальному житті чоловіка і жінки, учасники мали можливість поділитися своїми фрустрациями спальня.

Не дивно, що передчасна еякуляція і маленький розмір члена були великі повороти для жінок.

Але дослідження також показало, що настрої також... ( подробнее )

Колишня дружина Карла: він дійсно помер для мене

В інтерв'ю жінки день журнал, Торбурн, 46, каже, що у неї болить кінці її відносини і що Стефанович, 43, зараз "мертва" в ній.

"Я зрозумів, я проходив через стадії горя, і для мене це було, як ніби хтось помер", сказала вона журнал.

“Діти ще є отець, але в мене немає чоловіка. Він дійсно помер для мене і немає, ми ніколи не бути... ( подробнее )

Повинні дружини змушують своїх чоловіків обіди? Це санга, що почали скандалити

Хто б міг подумати, дві скибочки хліба могло викликати такого осуду?

Але пост з Сіднея жінку до групи Facebook, питаючи, що вона повинна зробити чоловікові на обід призвело до звинувачень, що вона є нічим іншим, як "домогосподарки 1950-х років".

Це не перший раз дружин, які просили поради, як допомогти своїм чоловікам, були садонув... ( подробнее )

"Ні" виборців нібито атакували трансгендерних підлітків

13-річний Себастьян Тейлор був на шляху додому з школи в середу вдень, коли він говорить, що літній чоловік почав приставати до них.

"Я помітив, що [людина] відразу, тому що у нього була величезна 'вотум' знак", - розповіла Зірка спостерігача.

"Я просто займаюся своєю справою".

Чоловік нібито став агресивним, кричав... ( подробнее )

Оргазм особа фотограф відобразив жінок

Остання робота Маркос Альберті, слушно названий "Про проект", прагне представити жіночу сексуальність, як ніколи раніше.фотогалереяфото жінок під час оргазму: 'Про проект'

'Проект' фотограф Маркус Альберті захоплює вираження жінок до, під час і після оргазму. Картина: Маркус Альберті1 з 22

подробнее )

Д-р Кріс Браун: 'вони зробили саму красиву річ'

У 39-річний ветеринар Бондай зірка, яка є провідним на десять у вітальні, і я знаменитість...заберіть мене звідси, загальна фото собака лежить на проході, як Марілен Pieroni і Матеус Мартінс готовий сказати "так".

Пара зв'язала себе узами шлюбу в Ларанжал-Пауліста Бразилії кілька тижнів тому, але сильний дощ означав їх одруження були переміщені... ( подробнее )

Як ці два сома жертв знайшли любов

У четвер, Атлантичний опубліковано поглиблене шматок на Емму Пер'є, Лондонський жінки, які розіграли в кінцевому підсумку знайти кохання з людиною, чиї фотографії були використані для афери її.

Пустощі, термін, використовуваний для опису заманює когось у відносини, прийнявши вигадане онлайн персона стала настільки поширеною, вона навіть... ( подробнее )

banner13